Комплексний монтаж
інженерних мереж

Системи вентиляції, кондиціонування, опалення та теплопостачання

Комплексний монтаж інженерних мереж

Інженерно-монтажна компанія Евлад спеціалізується на виконанні повного комплексу робіт в області проектування, електрозабезпечення, систем вентиляції і кондиціонування, систем опалення та теплопостачання, монтажу і введення в експлуатацію всіх типів інженерних мереж.

Евлад працює з проектами різної складності і гарантує якісне виконання робіт, так як наші фахівці мають всі потрібні ліцензії, допуски і свідоцтва. Ми постійно навчаємо і підтверджую високий рівень кваліфікації наших співробітників.

Всі види робіт виконують фахівці необхідного профілю, які має потрібні допуски до спеціальними робіт. Це гарантує високу якість робіт і оперативне виконання поставлених завдань.

Перед початком роботи ми надаємо розгорнуту консультацію нашим клієнтам, щоб допомогти знайти краще рішення з усіх можливих. Індивідуальний підхід гарантує якісне і своєчасне виконання робіт.

Ми не женемося за кількістю і не перенавантажуємо себе проектами, тому якщо ми Візьмемося за ваш проект, ви можете бути спокійні за якість робіт і терміни виконання. При цьому ми намагаємося не завищувати ціни і завжди готові обговорювати вартість проекту з детальний кошторисом по всіх роботах.

Географія наших проектів охоплює всю Україну, хоча ми і знаходимося в Києві. При необхідності ми виїжджаю до замовника для обговорення проекту, щоб краще зрозуміти специфіку завдання і запропонувати краще рішення.

Ми можемо взятися за проект, Який вже хтось починав робити, але дешевше і краще для клієнтів залучати нас на стадії проектування, адже наш досвід часто допомагає значно заощадити на інженерних мережах, якщо враховувати наші рекомендації на початку роботи над проектом.

І якщо ви поки точно не знаєте, що саме вам потрібно, рекомендуємо відправити запит з короткою інформацією і наш фахівець допоможе знайти краще рішення для вашого завдання.

Нижче ви знайдете перелік наших послуг, які для зручності розбиті по напрямах. Якщо після ознайомлення з ними у вас виникнуть питання, дзвоніть / пишіть, ми не залишить ваше звернення без уваги і постараємося оперативно надати всю необхідну інформацію.

Наші послуги

Електропостачання

Автоматизація

Системи безпеки

Блискавкозахист

Пожежна сигналізація

Пожежогасіння

Водопостачання

Опалення

Вентиляція

Є питання?

Напишіть, ми відповімо найближчим часом